Apie mus

Mes ruošiame: A, A1, A2 ir B kategorijų kelių transporto priemonių vairuotojus.

Stengiamės, kad Jūsų mokymasis vyktų be streso, kad būtume draugai, o ne tik mokytojas ir mokinys.


Mūsų mokykloje Jūsų laukia šiltas bendravimas, jauki atmosfera ir viso kolektyvo pastangos išleisti į kelią tvirtą, kultūringą, gerai išmanantį taisykles ir jų besilaikantį vairuotoją.

SUSISIEKITE SU MUMIS

8 673 85291

Statybininkų pr. 14-48, Klaipėda

info@pajuriovm.lt

Vairavimo mokyklos direktorius: Karolis Rimkus

Įmonės kodas: 304639589

Rinkdamiesi vairavimo mokyklą būtinai atkreipkite dėmėsį į:

1. Mokomuosius automobilius ir motociklus. Ar pirmasias savo praktinio vairavimo pamokas atliksite su techniškai tvarkingu ir mokymuisi tinkama transporto priemone ? Ar tokiais pačiais egzaminuojama ir VĮ „REGITRA“?

Mūsų mokykloje vairuoti mokysitės tik su naujais, techniškai tvarkingais, mokymuisi pritaikytais ir tokiais pat, kaip VĮ „REGITROJE“ automobiliais, o A kategorijos egzaminui galėsite išsinuomoti mūsų motociklą.

2. Vairavimo instruktorius. Ar jų patyrimas ir žinios pakankamos suteikti Jums pačią kokybiškiausią pirmąja vairavimo patirtį?

Mūsų mokyklos instruktoriai savo srities profesionalai, pasiruošę Jums perteikti visą savo ilgametę patirtį ir pasidalinti visomis naujovėmis. Kadangi turime ne vieną vairavimo instruktorių, visada galėsime vieną instruktorių pakeisti kitu, jei susirgtų ar Jums nepatiktų.

3. Vairavimo aikštelę. Ar mokykla turi savo aikštelę? Ar bet kuriuo laiku galėsite joje mokytis ir niekam netrukdysite?

Mūsų mokykla turi savo aikštelę ir joje galėsite mokytis bet kuriuo laiku ir tikrai niekada niekam netrukdysite.

4. Kompiuterių klasę. Ar kompiuterių klasėje nauji kompiuteriai su LCD ekranais, kad darbas būtų greitesnis? Ar yra galimybė gilinti teorijos žinias su KET testų programa iš namų ar darbo?

Pas mus patys naujausi kompiuteriai, naujausia KET kompiuterinė mokomoji programa ir galimybė kodų pagalba gilinti žinias visur, kur tik yra interneto ryšys. Prie kompiuterių klasėje galite dirbti visą dieną be jokio papildomo mokeščio, o kai pavargsite, pavaišinsime kava ir šokoladu.

5. Teorijos mokymo bazę. Ar mokymams naudojama vaizdinė medžiaga, rodoma projektoriaus pagalba? Ar erdvi, patogi ir švari mokymosi patalpa?

Mūsų mokykloje naujausia teorijos mokymo bazė, mokymams naudojame skaitmeninį projektorių, stendus su šviesos signalais ir daugybę mokomųjų plakatų. Jei pasitaiko paini situaciją, visada ją galte išsiaiškinti vietoje, nereikia paveiksluoti ir laukti paaiškinimo.

6. Dėstytojų kompetenciją. Ar dėstytojai ir instruktoriai yra patyrę savo srities specialistai, suteikiantys Jums kokybiškas žinias ir praktinius įgūdžius?

Mūsų dėstytojas tikras savo srities asas, teoriją išdėsto aiškiai ir tiksliai.

7. Būtini papildomi kursai. Ar vairavimo mokykloje papildomai rengiami pirmosios med. pagalbos kursai būsimiems vairuotojams?

Mokykloje yra organizuojami Pirmos pagalbos kursai ir Jums nereikės blaškytis po miestą.